Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна отримає грант на 4,5 млрд дол. США з Цільового фонду Світового банку

24 листопада Міністр фінансів України Сергій Марченко та Регіональний директор Світового банку у справах Східної Європи (Білорусь, Молдова та Україна) Аруп Банерджі підписали Угоду про надання Україні гранту у розмірі 4,5 млрд дол. США.

Про це повідомив Урядовий портал.

Грантові кошти надані Сполученими Штатами Америки та направлені до Цільового фонду багатьох донорів як третього додаткового фінансування у рамках Проєкту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні».

«Ми вдячні Уряду Сполучених Штатів Америки та команді Світового банку за тривалу співпрацю, фінансову підтримку та солідарність з Україною. Зазначені грантові кошти є черговим вагомим внеском у фінансування невідкладних потреб для нашої країни. Це дозволить нам і надалі забезпечувати виплати заробітних плат, соціальних і пенсійних виплат та допомогу для внутрішньо переміщених осіб в умовах боротьби з агресором», – зазначив під час підписання Угоди Міністр фінансів України Сергій Марченко.

4,5 млрд дол. США спрямують на забезпечення пенсійних виплат та окремих програм державної соціальної допомоги, таких як оплата житлово-комунальних послуг, підтримка малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, ВПО, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій тощо.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb