Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Зіньківській громаді виготовили понад 600 окопних свічок на передову

Понад 600 окопних свічок змайстрували у Ставківському старостинському окрузі працівники відділу благоустрою Зіньківської міської ради та вимушені переселенці, які проживають на території Ставківського старостату. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Зіньківської міської ради.

Полтавській волонтерці Анні Стеблівській передали 400 окопних свічок. Найближчим часом їх буде доставлено у Бахмутський і Харківський напрямки на передову лінію оборони.

“На сьогодні виготовлено 760 заготовок без заливки. Щиро дякую всім, хто оперативно відгукнувся та тим, хто долучився і продовжує долучатися до доброї справи по збору матеріалів для виготовлення окопних свічок нашим захисникам. Завдяки вам, шановні мешканці Зіньківської громади: школярі та педагогічні працівники, приватні підприємці, працівники сільськогосподарських підприємств, бджолярі, керівники релігійних закладів нашої та Шишацької громад, нам вдалося зібрати 235 кг воску. Висловлюю слова вдячності керівництву ГПУ “Полтавагазвидобування”, що пішли на зустріч і внесли проплату за 100 кг технічного парафіну та 100 кг воску, які у найближчі дні буде доставлено до нас”, – зазначив староста Ставківського старостату Володимир Баран.

Окопні свічки можуть генерувати світло і тепло впродовж трьох годин. У холодну пору вони дуже важливі для захисників, адже в окопі на них можна розігрівати їжу та кип’ятити воду.

Фото: Зіньківська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb