Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Smart Просторі написали Диктант національної єдності

Smart Простір у Козельщині на Полтавщині вже втретє став осередком, що в День української писемності та мови об‘єднує всіх, хто хоче перевірити свою грамотність, висловити словом і серцем свою любов до України.

Диктант національної єдності писали за допомогою онлайн-трансляції «Суспільне новини», а усього до написання долучилося 16 осіб, серед яких були і переселенці Козельщинської громади. Це люди різного віку та професій: у когось діяльність пов’язана зі словом, а інші просто прийшли перевірити себе.

Тема цьогорічного диктанту – рідний дім – виявилася надзвичайно актуальною, а текст Ірини Цілик, який прочитала Ада Роговцева, зачіпав найтонші струни душі та нікого не залишив байдужим.

Написанти відзначили, що цьогорічний текст був дещо легшим за минулорічний, проте темп читання змушував швидко думати та приймати рішення.

Національний радіодиктант єдності вкотре об’єднав українців. Ні ворожі обстріли, ні те, що багато учасників флешмобу були вимушені писати диктант з інших країн, не стали перешкодою для того, щоб продемонструвати свою єдність та любов до рідного слова.

Система Orphus Поделиться на fb