Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській філармонії відбувся концерт ансамблю “Чураївна”

25 листопада в обласній філармонії відбувся концерт легендарного ансамблю “Чураївна”.

Підготовка була доволі драматичною, адже артистам вже одного разу довелось переносити виступ через загрозу ракетного обстрілу, а цього разу напередодні стався блекаут, тому жодної впевненості, що зможуть якісно відпрацювати для шанувальників, не було. Але все вдалося, завдяки переживанням, емоції просто бриніли почуттями радості й натхнення, сили духу і віри у перемогу!

Під бурхливі оплески глядачів колектив на чолі з Сергієм Бригидою, заслужена артистка України Тетяна Садохіна, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лідія Кретова, Руслан Христиченко, ведуча концерту Катерина Кібенко, гість соліст – інструменталіст Валерій Шишов створили для вдячних полтавців, сповнений душевних і дорогих серцю пісень і мелодій, незабутній вечір.

“Для мене кожен наш виступ – це подія, це маленьке життя, яке треба прожити разом з усім колективом: відчуваючи найтонші нюанси, мелодію, дихання кожного з нас, серцебиття… В наш нелегкий час концертні виступи артистів Полтавської обласної філармонії, зокрема, направлені на підтримання морального духу українців, задля віри у краще, у нашу перемогу! Дякуємо ЗСУ, усім нашим захисникам за змогу проводити дані заходи, жити і творити, бути впевненими, що все буде Україна! Безмежно вдячний кожному артисту ансамблю “Чураївна” та нашим солістам. Вони працюють самовіддано і залишають кожного разу частинку своєї душі у залі, наповненому вдячними глядачами. За кожними оваціями, насправді, стоїть щоденна кропітка праця, переживання, хвилювання. Творчий процес колективу продовжується! Працюємо для миру і заради перемоги!”, – прокоментував мистецьку подію художній керівник ансамблю “Чураївна”, композитор Сергій Бригида.

Марія Бойко

Фото: Полтавська обласна філармонія

Система Orphus Поделиться на fb