Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся творчий вечір Тетяни Садохіної “З піснею в серці”

6 листопада у Полтавській філармонії відбувся надзвичайно теплий, щирий і рідний по духу концерт солістки, композиторки, заслуженої артистки України Тетяни Садохіної.

У мистецькій події взяли участь гурт “Ревізор” (керівник – композитор і аранжувальник Володимир Шевчук), заслужена артистка України Наталія Сулаєва, оркестр імені Дмитра Ахшарумова (керівник – Ольга Константінова), балетна група пісенно-танцювального ансамблю “Полтава” (керівник Сергій Губа), шоу-балет «Флеш» (керівник – Світлана Кутєпова), лауреати міжнародних конкурсів Марина Ткаченко, Наталія Ющенко, Катерина Юрченко. Провела концерт Катерина Кібенко.

“Скажу чесно, було нелегко налаштуватись морально на позитив, адже Україна у вогні війни. Майже кожного дня ми отримуємо інформацію про вибухи, пожежі, людські втрати. Від сигналів повітряної тривоги стигне в жилах кров. Серце стискається від болю, а душа не знаходить місця… ні… не від страху, а від варварських дій “братнього народу”. Щиро радіємо перемогам ЗСУ, які по клаптику відвойовують рідну землю. Життя продовжується. Країна не повинна бути в постійній напрузі й депресії. Для підняття бойового духу населення є ми – артисти, адже мистецтво це теж потужна зброя! Дякую всім хто відвідав наш концерт. Обмін позитивною енергетикою відбувся!”, – поділилась після виступу емоціями співачка Тетяна Садохіна.

За можливість втілювати в життя свої творчі проекти і підтримку артистка вдячна директору філармонії Олегу Тищику, заступниці директора Ларисі Семенязі, музичному керівнику філармонії Ларисі Глинській, помічниці режисера Оксані Владикіній. Вклоняється за допомогу адміністраторам Альоні Василенко, Оксані Павленко, Віктору Іваченко за чудову організаційну роботу. У створенні кожного концерту є люди, які не виходять на сцену, але від них залежить успіх заходу.

“Існують різні думки, що до проведення мистецьких заходів. На часі? Чи не на часі? Я вважаю, що життя не можна відкладати на потім, попри всі негаразди. Співчуваю кожній родині до якої постукало горе в домівку. Та ми сильна, волелюбна, мудра і незламна нація! На концерті я презентувала пісню на слова режисера філармонії Світлани Кравченко, музику створили разом з Володимиром Шевчуком «Незламні». Будемо стояти до кінця, кожен на своєму фронті, а ми великою філармонійною родиною: “За мову і пісню, За щастя і долю, За всіх українців, Омріяну волю! За віру в майбутнє, За віру у Бога! За віру у нашу святу Перемогу!”, – резюмувала свій творчий дарунок полтавцям і гостям міста Тетяна Садохіна.

Марія Бойко

Фото: Ігор Лотиш

Система Orphus Поделиться на fb