Ви тут:
Суспільство Україна 

У Полтаві відбудеться зустріч із харківським видавцем Олександром Савчуком

11 листопада відбудеться зустріч із Олександром Савчуком у межах бібліотечного проєкту «Українські акценти» Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара спільно з культурно-мистецьким проєктом «Книга як зброя».

Олександр Савчук – видавець, кандидат філософських наук, викладач Харківського національного університету, популяризатор знань із галузі історії культури, мистецтвознавства, етнографії.

Під час заходу можна буде дізнатися про класичні гуманітарні видання, пов’язані із Полтавщиною, зокрема про праці братів Щербаківських і Федора Вовка, Василя Кричевського і Опанаса Сластьона. Особливе місце серед видань займає книга Стефана Таранушенка про дерев’яну сакральну архітектуру, в якій можна побачити не лише світлини знищених храмів Полтавщини, а й їх 3D-моделі.

Зустріч відбудеться о 16.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара (вул. О. Гончара, 25а).

Організатори запрошують провести затишний пізнавальний вечір і дізнатись маловідомі факти про полтавську культуру. Автограф-сесію та світлини на згадку гарантують.

“Чудова подія, очікуємо неймовірних вражень! Спілкування буде цікавим!” – говорить завідувачка відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb