Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшла Перша регіональна конференція правоохоронців

За ініціативи членкинь Української асоціації представниць правоохоронних органів за підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні була ініційована та проведена Перша регіональна конференція 2022 у Полтаві «Правоохоронці України – сила в єдності».

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

Для обговорення рішень у розв’язанні актуальних для всіх правоохоронців труднощів, взаємодії та пошуку спільних джерел мотивації конференція об’єднала представників та представниць поліції, ДСНС України, Державної служби охорони з Полтавщини, Сумської, Чернігівської, Кіровоградської й інших областей, фахівців у сфері ґендерної рівності, безпеки та оборони, й активну громадськість.

В рамках заходу учасники й учасниці почули мотиваційні промови від начальника поліції Полтавщини Євгена Рогачова та народної депутатки України Марини Бардіної.

Зокрема, начальник поліції Полтавщини зазначив, що в умовах війни надзвичайно важливо бути згуртованими та об’єднаними, незалежно від того, в якому відомстві працює людина. Кожен та кожна на своєму місці повинні якісно та самовіддано працювати, докладаючи максимальних зусиль задля захисту нашої країни від ворожої агресії та наближення перемоги.

Система Orphus Поделиться на fb