Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели майстер-клас з виготовлення окопних свічок 

У Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбувся майстер-клас із виготовлення окопних свічок для воїнів Збройних Сил України. 

Про це повідомили в Управлінні культури Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради.

Майстер-клас у музеї відбувся під керівництвом полтавки, волонтерки, громадської діячки Людмили Теймуразян, яка за час повномасштабної війни самостійно виготовила і передала понад 1000 окопних свічок військовим на передову.

Окопні свічки – актуальна потреба. Вони допомагають нашим захисникам та захисницям зігрітися у зимовий час, освітити укриття і навіть приготувати їжу. У першу чергу – це підігрів води та підігрівання їжі в тих умовах, де не можна розвести багаття, де немає плити, бо багато військових перебувають на передовій. Також окопні свічки використовують для освітлення та сушіння одягу в окопах. Така свічка не боїться вологи і може горіти 7–8 годин і повністю екологічна.

До заходу долучилися небайдужі полтавці та студенти Полтавського фахового коледжу нафти і газу Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

Фото: Управлінні культури 

Система Orphus Поделиться на fb