Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві оголосили збір матеріалів до фахового збірника «Старожитності Лівобережного Подніпров’я – 2022»

Лише нещодавно у Центрі охорони і дослідження пам’яток археології відзвітувалися про завершення підготовки і друк нашого фахового збірника «Старожитності Лівобережного Подніпров’я – 2021». І не відкладаючи у довгий ящик наступну справу, відразу оголосили про збір матеріалів до наступного.

Збірник «Старожитності Лівобережного Подніпров’я – 2022» буде присвячено 175-річчю від дня народження (5 (17) березня 1847 року) відомого українського археолога, етнографа, антрополога, уродженця села Крячківка на Полтавщині – Хведора Кіндратовича Вовка.

Анонс цього збірника мав відбутися ще навесні, але зі зрозумілих причин відклався. Але «війна війною, а уваження поважних земляків – за розкладом». Тож, матеріали, присвячені життю та науковому доробку Хведора Вовка, ― вітаються. Але, як завжди, не зайвими будуть матеріали щодо охорони та досліджень археологічних пам’яток Полтавщини та України будь-яких епох.

А восени цього року у Центрі мали на меті зібрати невелику конференцію з нагоди дня народження відомого українського археолога Михайла Петровича Кучери, якому 22 листопада 2022 р. відзначатимемо 100-річний ювілей. Тож, усю когорту друзів та колег, яка працює з городищенськими пам’ятками та об’єктами давніх фортифікацій, також запрошують до активної участі. Пропонують побачитися та подискутувати на сторінках збірника.

Надіслати матеріали можна на пошту: [email protected] Шерстюк В’ячеслав Вікторович. 

Попередньо матеріали приймаються до 1 січня 2023 року. Кінцевий час здачі матеріалів може бути відтермінований. З вимогами до оформлення літератури можна ознайомитись за посиланням

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb