Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві нагородили кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Полтавській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Про це повідомляє Полтавська обласна рада у Facebook.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін та перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко.

Дмитро Лунін подякував працівникам культури за самовіддану працю та підтримку людей, які вимушено покинули домівки через війну.

«Ворог хоче знищити нашу націю, наче її не існувало. І саме ви, працівники культури, майстри мистецтв, не лише зберігаєте наші культурні надбання, а й несете їх до людей. Полтавщина прийняла понад 200 тисяч вимушених переселенців, для них ви показали сотні вистав, концертів, провели майстер-класи, давали людям надію та відволікали від лихоліть війни», – зазначив голова ОВА Дмитро Лунін

Перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко наголосив, що високим показником роботи працівників культури області є повні глядацькі зали.

«Ви працюєте в надзвичайно складних умовах для України. У наших закладах культури відбувається чимало заходів, це свідчить про те, що ви працюєте з великим натхненням, даруєте тепло й емоції не лише дорослим, а й малечі. Дуже приємно бачити повні глядацькі зали. Наше завдання – максимально зберегти ваш кадровий потенціал, аби й надалі українське мистецтво було могутньою зброєю проти ворогів», – зауважив Олександр Лемешко.

Під час урочистостей Дмитро Лунін та Олександр Лемешко нагородили почесними відзнаками обласної ради та обласної військової адміністрації працівників культури та майстрів народного мистецтва. Насамкінець відбувся концерт творчих колективів області.

Фото: Telegram Дмитра Луніна, Полтавська облрада

Система Orphus Поделиться на fb