Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві анонсують зустріч з Юрієм Іздриком

4 грудня в приміщенні обласної філармонії організатори фестивалю “MERIDIAN Poltava” запрошують на зустріч з класиком української літератури Юрієм Іздриком.

Початок о 18:00.

Юрій Іздрик — відомий письменник та засновник концептуального літературно-мистецького журналу «Четвер». Живе і працює в Калуші. Один із творців Станіславського феномену. Серед найвідоміших книжок повість «Острів КРК», романи «Воццек», «Подвійний Леон», «АМТМ», збірки есеїв «Флешка», «Таке», збірки віршів «Календар любові», «Ліниві і ніжні», «Інші речі», «NAKED ONE» та інші.

На заході автор читатиме улюблені тисяч українців вірші, зокрема і з одного з найновіших видань — поетичної збірки-фотоальбому «NAKED ONE», що побачила світ у видавництві Meridian Czernowitz у 2020 році у співпраці з київською фотографкою Настею Тєліковою.

Організатор вечора — Meridian Poltava. Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Захід модерує Святослав Померанцев. Вхід – вільний.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb