Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах презентували книгу Миколи Кочерги “Серце колібрі”

Творчий вечір поета, композитора і музиканта Миколи Кочерги з нагоди презентації поетичної збірки “Серце колібрі” відбувся у Лубнах.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

Центром поетичного бенефісу автора стала читальна зала Публічної бібліотеки ім.В.Малика, а модератором дійства, його ведучою – директор книгозбірні – Валентина Сьомак. 

Микола Кочерга говорить про те, чим живе і переймається кожна людина. Для нього важливі не стільки сучасні матеріальні блага, як духовне спілкування і відчуття прекрасного. Недарма ж у зверненні від автора, уміщеному в книзі “Серце колібрі” він говорить: Кажуть, настала епоха, коли поезія, наче невідома, але прекрасна галактика, віддаляється все далі й далі від загубленої в космосі людини… В космосі мрій, шукань, болю, зла, величних поривів доброти, мовчання до крику про одвічне – про сенс буття…”.

Автора привітали колеги по літературному цеху – письменник Олександр Міщенко та Олександр Печора. Яскравим доповненням до поетичних виступів стали пісні у виконанні підопічних музиканта – учасників хорового колективу “Зустріч” територіального центру.

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb