Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці та районі збільшили кількість піших патрульних нарядів, – поліція

За дорученням керівництва обласного Главку поліції Полтавщини на вулицях міста Кременчука та Кременчуцького району збільшено кількість піших патрульних нарядів, які забезпечують правопорядок в темний час доби.

Про це повідомляє ГУ НП в Полтавській області.

До патрулювання задіяні поліцейські батальйону поліції особливого призначення обласного Главку, нацгвардійці та особовий склад поліції Кременчуцького районного управління.

«Ми посилили рівень безпеки на вулицях міста, залучивши додаткові наряди до патрулювання. Так ми підсилимо профілактичні заходи та роз’яснювальну роботу в громадах, особливо у спальних районах та публічних місцях, таких як парки, сквери тощо. Головною метою посилення превентивних заходів є забезпечення належного рівня публічної безпеки й порядку на вулицях міста та недопущення зростання вуличної злочинності в мікрорайонах, де тимчасово відключають електроенергію. Крім цього, додаткові групи реагування патрульної поліції приділяють увагу попередженню аварійності на дорогах і вулицях міста та району, оскільки останнім часом спостерігається негативна тенденція щодо збільшення кількості ДТП», – повідомив начальник Кременчуцького районного управління Олександр Холондович.

Система Orphus Поделиться на fb