Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Гадячі на шану загиблих від Голодомору провели захід «Вогонь скорботи в серці на віки!»

23 листопада у бібліотеці Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся відеоперегляд «Вогонь скорботи в серці на віки!». На заході були студенти заочної форми навчання спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

Про це повідомили в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв.

Цьогорічні заходи з нагоди 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років будуть проходити під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».

 

“90 років тому по Україні ходила смерть. Смерть без війни, без посухи чи потопу. Смерть спустошила села й хутори і живі не встигали хоронити мертвих. Мусимо визнати, що вкотре стандартна формула про те, що минулі злочини ніколи не мають повторитися, знову не спрацювала. Ті страшні події повторюються нині в Україні. Десятки тисяч загиблих, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу. І суть цих злочинів — геноцид.”, – написала представниця коледжу Оксана Терещенко.

Українців закликають приєднатися до акції «Запали свічку» ввечері 26 листопада. Вогник у вікні – це як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

Фото: Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв 

 

Система Orphus Поделиться на fb