Ви тут:
Суспільство Україна 

У Бахмуті під вогнем – понад 300 дітей, поліція просить батьків про евакуацію

У місті та передмістях наразі проживають близько 15 тисяч людей, з них 306 – діти.  Загалом у Бахмутському районі залишається понад 2 тисячі дітей (більшість – у Торецькій громаді). Вони перебувають у нелюдських умовах, не мають доступу до медичних послуг і не навчаються.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Донецької області.

 

Евакуацією з Бахмута займаються поліція, військова адміністрація та волонтери, проте охочих виїхати небагато. На необхідності порятунку дітей із зони обстрілів наголосив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Руслан Осипенко.

“Переконливо звертаюся до батьків: урятуйте ваших дітей. Згідно із законом, дорослі зобов’язані забезпечити дітям безпеку та належні умови життя. Якщо ви вирішили залишатися під вогнем, то дитина має бути евакуйована в супроводі одного з батьків або довіреної особи. Поліцейські організують виїзд, а влада – надасть безплатне житло, забезпечить соціальну допомогу”, – зазначив Руслан Осипенко.

Аби подати заявку на евакуацію, можна звернутися на номер 050-473-30-55 або до будь-якого поліцейського, іншого представника влади, зрештою, передати через знайомих.

Фото: Нацполіція України

Система Orphus Поделиться на fb