Ви тут:
PROвсе Суспільство 

ТОП-25 сайтів за жовтень: у рейтингу знов “піднялись” інтернет-магазини

Аналітики Kantar CMeter провели чергове дослідження зміни настроїв українських інтернет-користувачів та за підсумками опублікували свіжий рейтинг найпопулярніших в Україні сайтів — за жовтень 2022 року.

“Інтернет магазини та маркетплейси повернули популярність серед інтернет-користувачів”, – йдеться у дослідженні.

Rozetka.com.ua в трійці найпопулярніших сайтів. Також до рейтингу увійшли: Olx.ua (#6), Prom.ua (#7), Epicentrk.ua (#12), Hotline.ua (#18), Bigl.ua (#22) та Allo.ua (#23).
“Ситуація довкола енергетики в країні вплинула на зростання інтересу до інтернет-магазинів. Цьогоріч до традиційного осіннього шопінгу як способу дозвілля доєдналася реальна потреба в генераторах, акумуляторах та інших засобах живлення. Тож нині маркетплейси повернули довоєнну популярність, а також спостерігається ріст охоплення магазинів у порівнянні з вереснем цього року”, – прокоментувала результати Ірина Ворон, керівниця проєкту Kantar CMeter.
Telegram закріпився на 9-й сходинці, залишаючись сталим джерелом новин для українських інтернет-користувачів. 📰 Також серед популярних новинних ресурсів опинилися Unian. net, Tsn.ua та Pravda.com.uа.
З настанням осені серед українців зріс попит на лікарські товари. У жовтні сайт Tabletki.ua посів 14-те місце в рейтингу. Погодні зміни також вплинули на збільшення відвідуваності метеосервісу Sinoptik.ua.
З відновленням дистанційного навчання до рейтингу повернулися освітні портали: Naurok.com.ua та Vseosvita.ua.
За крок до ТОП-25 зупинився Tiktok.сom (#26) – соцімедійна мережа, яка активно здобуває прихильність користувачів десктопних пристроїв. Згідно з глобальним дослідженням Kantar Media Reactions 2022, маркетологи визнали TikTok найінноваційнішим рекламним майданчиком у світі.
Система Orphus Поделиться на fb