Ви тут:
Суспільство 

Суд відправив до психлікарні львівського пастора, який розбещував дітей

Проти чоловіка було відкрито 11 кримінальних проваджень, які налічують 147 епізодів за фактом статевих злочинів, скоєних із 2005 року щодо шести дівчат віком від 11 до 14 років.

Як інформує Громадське, про це повідомляє центр «Жіночі перспективи», юристи якого представляли інтереси потерпілих.

За даними слідства, обвинувачений з 2003 по 2018 роки працював координатором зовнішніх зв’язків у навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія святої Софії». Від керівництва закладу він отримав дозвіл на проведення в приміщенні зібрань МХТ.Там, а також у приміщенні, яке належить храму «Святого Архистратига Михаїла», він, за даними слідства, і вчиняв злочини проти неповнолітніх.

«Він приводив потерпілу в окреме складське приміщення на території храму, де вчиняв щодо малолітньої розпусні дії сексуального характеру, які виражались у тому, що він наказував потерпілій оголювати свої статеві органи та з метою задоволення своєї статевої пристрасті розглядав оголену малолітню потерпілу й доторкався пальцями рук до її статевих органів», — ідеться в матеріалах справи.

Адвокат потерпілих Олег Іванов зазначив, що суд призначив примусову госпіталізацію до психіатричної лікарні з посиленим наглядом. За його словами, що якщо пацієнт буде одужувати й медична оцінка це підтвердить, вони повернуться до розгляду обвинувального акту. Якщо ж він не буде одужувати, то все життя проведе у психіатричному закладі.

Система Orphus Поделиться на fb