Ви тут:
Суспільство Україна 

Старт навчання IT-спеціальностей у межах IT Generation, – Мінцифри

20 з 21 шкіл вже розпочали навчальні курси в межах проєкту IT Generation. На цьому етапі безоплатну освіту в найкращих IT-школах здобудуть 2200 українців.

Про це повідомляє Мінцифри.

Проєкт, який ми реалізуємо спільно з Binance Charity та Львівським ІТ Кластером, вже показав, що будь-хто може здобути перспективну освіту й увійти у світ IT.

Ділимося з вами надихаючими історіями проєкту:

Одна з учасниць відбору зовсім не сподівалася стати частиною проєкту. Але все ж вирішила подати заявку за компанію з сином. І навіть він не вірив у те, що його мама зможе стати світчером та опанувати IT-спеціальність, аргументуючи це її віком. Тож результат виявився неочікуваним для обох — син не пройшов відбір, а його мати вже вивчає Project management в одній зі шкіл.

Чоловік все життя жив у Харкові та працював на заводі. Війна забрала в нього все. Вирішив самостійно вивчати контекстну рекламу, але виходило не дуже вдало. Тому подав заявку на IT Generation та успішно пройшов відбір. На інтерв’ю у школі він запам’ятався найоптимістичнішим з усіх учасників. Сказав: «Втративши все, я зрозумів, що хочу нову професію». І вже зараз опановує її в межах нашого проєкту.

Активно працюємо, щоб проєкт мав продовження, а таких історій ставало більше! Розвиваємо українські таланти.

Система Orphus Поделиться на fb