Ви тут:
Суспільство Україна 

Розмінування територій – процес тривалий, але життєво необхідний, – Клименко

Голова Національної поліції України Ігор Клименко написав на своїй сторінці у facebook, що розмінування це відповідальна й небезпечна робота, яку мають виконувати спеціалісти – вибухотехніки.

«Вибухотехніки – це люди зі сталевими нервами та залізною витримкою. І завдяки своїм умінням кожен з них врятував життів більше, ніж будь-який супергерой. На жаль, інколи ціною власного життя та здоров’я», – наголосив Ігор Клименко.

Він повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення колектив Національної поліції втратив трьох спеціалістів, які загинули під час розмінування деокупованих територій.

«Це начальник вибухотехнічної служби поліції Рівненської області Олександр Мамчур, керівник вибухотехнічної служби поліції Херсонської області Олександр Козюра та старший інспектор Управління вибухотехнічної служби Національної поліції України Дмитро Ривак. Ми пам’ятаємо та щоранку згадуємо їх хвилиною мовчання… Дев’ятеро наших саперів отримали різні травми під час розмінування. Двоє з них залишися без ніг. Вони зараз проходять лікування та очікують на встановлення протезів в Угорщині», – зазначив голова Нацполіції.

За його словами, завдяки відважній роботі поліцейських вибухотехніків вже очищені від російських снарядів та мін 14 тисяч гектарів української землі. Вилучено 141 тисячу вибухонебезпечних предметів різного типу, понад 45 тисяч з них – знищено.

Система Orphus Поделиться на fb