Ви тут:
Суспільство Україна 

Російські війська використовують територію курської АЕС для зберігання ракетного озброєння, – ГУР

Розвідка отримала інформацію, що російські військові використовують територію курської АЕС та пов’язаних з нею підприємств для зберігання та обслуговування ракет.

Про це повідомляє ГУР МО України.

Фахівці виявили, що впродовж останніх декількох тижнів до підземних ангарів підприємства «курскатоменергоремонт» в районі селища іваніно курської області представники зс рф завозили ракети до комплексів С-300. Також наприкінці жовтня помітили прибуття до цих ангарів декількох цивільних вантажівок на іранських автомобільних номерах з невідомим вантажем.

” Не виключено, що зазначений об’єкт підвищеної небезпеки, який безпосередньо наближений до Курської АЕС (місто курчатов), використовується російськими зс у військових цілях. А саме, для прихованого розміщення та обслуговування боєприпасів до ракетного озброєння та іранських БПЛА. Не виключається наявність у вказаних підземних сховищах іранських балістичних ракет.”, – пишуть в управлінні розвідки. 

У Головному управлінні розвідки хочуть, аби цю інформацію перевірили міжнародні організації. 

“Наведена інформація має стати предметом ретельної перевірки з боку представників відповідних міжнародних організацій. В першу чергу – МАГАТЕ.”, – додали у повідомленні. 

фото: ГУР МО України 

Система Orphus Поделиться на fb