Ви тут:
Суспільство Україна 

росіяни серйозно пошкодили один з ключових об’єктів енергетики, що вплинуло на живлення низки областей, – “Укренерго”

Минулого тижня росіяни серйозно пошкодили один з ключових об’єктів Укренерго. Це вплинуло на живлення низки областей, ситуація у яких, поки що, залишається складною. Зокрема, йдеться про Київ, Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську та Донецьку області, де застосовуються планові, а іноді й аварійні відключення.

Про це зазначив голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Київський та харківський енерговузол – це великі регіони споживання електроенергії, куди передається електроенергія з тих регіонів, де вона наразі виробляється. Але мережа у цих областях зазнала дуже важких пошкоджень і вона поступово відновлюється силами Укренерго та інших енергетичних компаній. Таких масштабних пошкоджень, які з 10 жовтня зазнала українська енергетика, не зазнавала жодна енергосистема. Тому говорити про їх повне усунення наразі не доводиться».

Зважаючи на це, планові відключення, ще певний час будуть впроваджуватися, зокрема у вказаних областях та у Києві, поки ми будемо відновлювати можливість передачі електроенергії з інших регіонів. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб повернути звичний для кожного режим споживання електроенергії.

Система Orphus Поделиться на fb