Ви тут:

ПриватБанк залишає діючі пільгові тарифи на еквайринг

Попри підвищення міжнародними платіжними системами ставки интерчейндж до 1% з 1 грудня 2022 року, ПриватБанк залишає діючі пільгові тарифи на прийом безготівкової оплати картками для торговельних підприємств.

Як пояснив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, за важких умов роботи бізнесу через дефіцит електропостачання, банк продовжує підтримувати рітейл, та залишає тарифи на еквайринг на мінімально можливому рівні незважаючи на витрати банку на підтримку роботи мережі. З початку грудня та до кінця року для клієнтів ПриватБанку діятиме пільговий базовий тариф за прийом платежів з карток на рівні 1,3%.

“Ми першими з початку війни підтримали рітейл та тимчасово скасували плату за еквайринг, що стало важливим фактором безпеки і виживання для мільйонів людей та самого бізнесу в перші місяці війни, – відзначив Євген Заіграєв. – Збереження пільгового тарифу непросте для банку рішення, проте для нас соціальна відповідальність та підтримка українського бізнесу є головним пріоритетом. Пропонуємо підтримати нашу ініціативу і з боку міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa та скасувати підвищення ставки интерчейндж з 1 грудня 2022 року яке змушує банки збільшувати тарифи”.

Нагадаємо, у березні до кінця квітня банк скасував для всіх торгових підприємств і компаній комісії за прийом безготівкової оплати картками через термінали на касах. Заради безпеки кожного українця ПриватБанк закликає український бізнес на час воєнного стану зробити пріоритетом безготівкову оплату товарів банківськими картками.

Перейти до вмісту