Полтавці стали призерами чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів

У Збаражі відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів (U-15) у змаганнях брали участь полтавські борці.

Про це повідомляє «Полтавщина-спорт».

Третє місце у ваговій категорії 38 кг посів Назар Каплун. Він переміг одеситів Валерія Терзі та Іллю Бею. У чвертьфіналі він здолав Данила Луцика з Київщини. У півфіналі наш спортсмен поступився Кирилу Нагірному з Хмельниччини.

Роман Недайборщ став третім у ваговій категорії 85 кг. Він переміг киянина Василя Аліханова, та представника Тернопільщини Олександра Сича. У півфіналі Роман поступився Іллі Іванову з Дніпра й вибув до «бронзового» фіналу, де здолав Назара Логойду з Тернополя.

Кирило Терновий здобув «бронзу» у ваговій категорії 100 кг. Він переміг Владислава Морозі з Івано-Франківської області, але потім — у чвертьфіналі — поступився майбутньому чемпіону Андрію Криськевичу з Хмельниччини. Так Кирило був змушений змагатися у втішних сутичках, де переміг тернопільця Богдана Колісника. У поєдинку за бронзу наш борець здолав Антона Шерстюка з Чернівців.