Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці стали фіналістами Відкритого чемпіонату Києва зі спортивних бальних танців

26 листопада за участі понад тисячі танцюристів відбувся Відкритий чемпіонат Києва зі спортивних бальних танців. Полтаву представляли лише дві пари – Анастасія Онищенко і Олекса Щур-Дунець у категорії Молодь 1 Rising Stars-ST, Софія Онищенко і Максим Перепелиця у категорії Юніори 2 Rising Stars-ST.

Цей чемпіонат відбувся уже 26-й раз. Організатори – Ігор Соронович та Оксана Бойко – забезпечили проведення Чемпіонату навіть у такий складний час. А учасників не злякали труднощі, вони знайшли в собі мотивацію повернутись до тренувань і виступати. І робили це з подвійним драйвом – дотанцювали конкурсні виступи під світлом ліхтариків і вигуки вболівальників замість музики.

Обидві полтавські пари стали фіналістами у своїх категоріях і вибороли кубок:

Анастасія Онищенко і Олекса Щур-Донець вибороли III місце;

Софія Онищенко і Максим Перепелиця посіли почесне IV місце.

“Пишаюся донечками, які є великими патріотами України, люблять рідну Україну! Мешкають в Україні, успішно навчаться і напружено тренуються саме в Україні! Дякую Олексі та Максиму – хлопці ви молодці, впевнено трималися на паркеті серед титулованих спортсменів! Дякуємо незмінному тренеру Юрію Коліснику та керівнику спортивно-танцювального клубу “Акцент” Олені Рагуліні за підтримку, терпіння та радість від краси бальних танців у виконанні наших спортсменів! Незламність України наша неймовірна молодь виражає навіть у танцях, поєднуючи спортивну витримку та жагу до перемоги. Світло їхніх сердець подолає будь-які блекаути і моторошні наміри ворогів. Окрема вдячність ЗСУ, що даєте можливість молодому поколінню жити й розвиватися в Україні!”, – прокоментував перемогу доньок ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко.

Марія Бойко

Фото: Володимир Онищенко

Система Orphus Поделиться на fb