Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш увійшов до Європейської Асоціації Університетів

EUA Council ухвалила позитивне рішення про включення Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» до EUA як Individual Full member. У спільноті провідних європейських університетів відкриваються нові можливості у науково-освітній діяльності — участь у міжнародних проєктах, удосконалення наукової підготовки та докторської освіти, а також обмін передовим досвідом задля розвитку української освіти і науки.

Про це повідомляє вишу.

“Попри війну, дякуючи ЗСУ, спільно із нашою командою професіоналів системно реалізуємо політику інтернаціоналізації та виконуємо програму розвитку університету задля розбудови української системи вищої освіти і впровадження найкращих європейських освітніх практик. І у нас важливе досягнення — Полтавська політехніка увійшла до Європейської Асоціації Університетів (European University Association)! Днями надійшли чудові новини з Брюсселю — EUA Council ухвалила позитивне рішення про включення Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» до EUA як Individual Full member.
Щиро вітаю колектив Полтавської політехніки зі зміцненням позицій на міжнародному рівні та ще однією важливою подією у процесі інтеграції до європейського освітнього простору», – розповів ректор вишу Володимир Онищенко.

Система Orphus Поделиться на fb