Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина серед областей, де найкраща ситуація із мобільним зв’язком, – Держспецзв’язку

Найкраща ситуація із забезпеченням мобільним зв’язком у Чернівецькій, Черкаській, Хмельницькій, Сумській, Рівненській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Житомирській і Закарпатській областях, де доступність базових станцій станом на ранок 27 листопада перевищує 90% від їхньої загальної кількості.

Про це повідомили у Держспецзв’язку.

За даними Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій, що діє при Держспецзв’язку, станом на 9:00 ранку неділі, 27 листопада, доступність базових станцій мобільного зв’язку в Україні перевищувала 83%.

Водночас складнощі зі зв’язком можуть відчувати мешканці Одеської області, де на ранок доступними були близько 70% базових станцій мобільних операторів. Також у Запорізькій області станом на ранок працює близько 50% базових станцій українських мобільних операторів, що пов’язано, перш за все, з «діяльністю» російських окупантів.

У решті регіонів, за даними на 9:00, доступність мереж коливалася від 70% до 90%.

Поступово відновлюється мобільний зв’язок на нещодавно деокупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини.

У Держспецзв’язку зауважили, що під час імовірних аварійних та планових відключень електропостачання у громадян подекуди можуть виникати труднощі з доступом до мережі операторів. У таких випадках, нагадаємо, можна використовувати Національний роумінг – можливість телефонувати та надсилати смс із мережі іншого оператора. Для цього в налаштуваннях вашого телефону треба вимкнути функцію автоматичного вибору мережі та підключитися до однієї з інших, доступних, мереж.

“Ми просимо економно використовувати такий ресурс як мобільний зв’язок, щоб не перевантажувати мережі та в кожного з нас була можливість лишатися на зв’язку – будь ласка, за можливості користуйтесь фіксованим зв’язком, відмовтесь від споживання «важкого» контенту через мобільну мережу, вимкніть автозавантаження медіафайлів у месенджерах. Від цих простих дій кожного залежить стійкість мережі в умовах відключення живлення”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb