Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина передала Херсонщині техніки й обладнання на 3 млн грн, – Олександр Біленький

Полтавщина передає Херсону 7 вантажних і легкових авто, 3 екскаватори, а ще насоси для води, електродвигуни, монітори, комп’ютери, ноутбуки й устаткування для них, верстати і трансформатор.

Відповідне рішення ухвалили депутати на позачерговому засіданні сесії Полтавської обласної ради, яке відбулося 25 листопада.

“Сьогодні ми підтримали рішення про передачу майна на суму понад 3 млн грн Херсонській міській територіальній громаді. Це, зокрема, автотранспорт, насоси, комп’ютерна техніка тощо”, – написав Олександр Біленький у Telegram.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін додав, що раніше передали туди 5 фур гуманітарки, виділили 10 млн грн на закупівлю будматеріалів.

“Херсон – вільний та український. Назавжди. Херсонці – незламні, і навіть під окупацією вони знали, що ми всі разом. Сьогодні ми всі – Херсон, – зазначив Дмитро Лунін. – Полтавщина стабільно допомагає відновлювати деокуповане місто. Тепер область передає комунальне майно. Мова про 7 вантажних і легкових авто, 3 екскаватори, а ще насоси для води, електродвигуни, монітори, компʼютери, ноутбуки й устаткування для них, верстати і трансформатор”.

Фото: Telegram Олександра Біленького

Система Orphus Поделиться на fb