Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавки у штаті Пенсильванія єдині в допомозі Україні з конгресменом США, комісаром Лекаванни й мешканцями міст округу

Сполучені Штати Америки – серед тих країн, які невідступно стоять поруч із Україною та українцями в ці важкі часи російсько-української війни. Надання потужної військової, фінансової, матеріальної підтримки Україні, аби сприяти обороноздатності України, – ці питання вирішують Президент США Джо Байден та Конгрес США. Пожертви для захисників України складають американці в різних штатах країни. Допомога США Україні – неоціненна.

Відома активна підтримка нашої держави конгресмена США Метта Картрайта (Пенсильванія) – представника Демократичної партії США, члена Групи дружби з Україною та комітету з питань асигнувань, який визначає рівень витрат на економічну та військову допомогу Україні. Зустрічаючись із Меттом Картрайтом, завжди зауважуєш його тепле ставлення до українців і глибоку повагу. Він щиро підтримав і подякував нам, коли ми зустрілись у час злочинного російського вторгнення в Україну. Ці слова Метта Картрайта – і всім українцям, які самовіддано боронять свободу рідної землі.

«Визнаємо велику допомогу США Україні», – вдячно відповідали ми.

Палким другом України є комісар округу Лекаванна в штаті Пенсильванія, демократ Джеррі Нотаріанні. Вражає його відкритість і доброзичливість. Джеррі Нотаріанні підтримує українців в їхній героїчній боротьбі проти ворога, він небайдужий до потреби доброчинної допомоги Україні, транспортування на наше прохання у штат Нью-Джерсі для відправки в Україну вагомих гуманітарних вантажів із міст Скрентона та Данмора.

«На допомогу українським військовим на нульовій лінії оборони від ворога більше 20 тисяч доларів пожертвували мешканці Лекаванни, – наголошує одна з них Олена Шемчук, на чиє щире звернення допомогти скрентонці та данморці відразу відгукнулися. – Цю суму складають: вартість ліків, пересланих нами в Україну, а також кошти, відправлені нами Благодійному фондові «Свою Україну любіть» у Полтаві на придбання бронежилетів, шоломів, сонячних батарей, автомобілів для оборонців України».

«Щоденно кожен українець живе з думкою про Перемогу, і як важливо нам, українцям, відчувати, що в боротьбі проти російських окупантів ми разом із нашими друзями», – глибоко дякує авторка цих рядків, представниця округи Нью-Йорк Союзу українок Америки як усім американцям, хто нас підтримує, так і їхнім співвітчизникам у Скрентоні та Данморі, у штаті Пенсильванія. – Допомога Сполучених Штатів Америки і їхніх громадян необхідна і важлива». 

Валентина Шемчук, місто Скрентон, Пенсильванія

Система Orphus Поделиться на fb