Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

По 74 млн грн отримають “Полтававодоканал” і “Полтаватеплоенерго”: відбулася сесія Полтавської обласної ради

По 74 млн грн отримають два обласні підприємства “Полтававодоканал” і “Полтаватеплоенерго”. Відповідне рішення ухвалили депутати на позачерговому засіданні сесії Полтавської обласної ради, яке відбулося 25 листопада.

Про це повідомив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Як зазначив Олександр Біленький, за ці кошти придбають генератори, необхідне обладнання та спецтранспорт.

“Учора ми пройшли ще один тест на міцність, коли через обстріли зникло світло, тепло та вода. Але попереду – зима, яка несе ще більші ризики. У таких умовах робота підприємств критичної інфраструктури – на першому плані. Сьогодні на сесії обласної ради ми підтримали спрямувати по 74 млн грн двом обласним комунальним підприємствам – “Полтававодоканалу” і “Полтаватеплоенерго”. За ці кошти вони придбають генератори, необхідне обладнання, спецтранспорт тощо”, – написав Олександр Біленький у Telegram.

Голова Полтавської обласної ради нагадав, що у зоні обслуговування цих підприємств – не лише Полтава, а й громади.

“Генератори допоможуть безперебійно надавати тепло і воду, навіть в умовах відключень електроенергії. Постійно й послідовно підтримуємо наші підприємства ЖКГ, щоб вони стабільно працювали, а в людей були тепло, світло й вода в оселях. Дякую депутатам за підтримку важливих рішень для комунальної сфери Полтавщини”, – додав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Фото: Telegram Олександра Біленького, Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb