Ви тут:
Суспільство Україна 

Навколо Києва зводять фортифікаційні споруди для оборони

Командувач Угрупування сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк проінспектував процес зведення фортифікаційних споруд навколо столиці, де продовжується вдосконалення системи інженерного обладнання. Належна інженерна підготовка позицій є одним із найважливіших факторів оборони та успішного знищення противника

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ.

«Виходячи з висновків аналізу захисту столиці в лютому-квітні, вживаються додаткові заходи щодо посилення оборони. В першу чергу, проводимо обладнання вогневих позицій та укриттів для особового складу. Крім цього, нарощуємо фортифікаційне обладнання рубежів оборони за допомогою встановлення довготривалих вогневих споруд різного типу. Також встановлюємо вибухові та невибухові інженерні загородження перед позиціями наших військ», – зазначив командувач Угрупування сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Як зазначили в Командуванні Сухопутних військ ЗСУ, таким чином створюється система багатоешелонованої оборони шляхом нарощування районів рубежів та позицій. Робота над їх покращенням разом з підлеглими не припиняється.

Система Orphus Поделиться на fb