Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Начальник Полтавської ОВА та голова облради привітали з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада своє професійне свято щорічно святкують працівники радіо, телебачення та зв’язку України.

Укртелерадіокомпанія запропонувала встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників, оскільки саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в етер перша передача Українського радіо. 11 листопада 1994 року свято було встановлено президентським указом.

Привітання начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

“Сьогодні – День працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Люди, які працюють у цій сфері, – герої свого фронту.

Їхня праця – нелегка і напрочуд потрібна кожному з нас. Вони дають нам бачити і чути, що відбувається, часто ризикуючи життям.

Завдяки ним ми взаємодіємо зі світом за кілометри. Вдячний кожному з них за цю можливість!

Хай у вашій копіткій роботі ніколи не трапляються перебої, новини та повідомлення будуть добрими, а зв’язок – завжди відмінним.

Разом тримаймо хвилю Перемоги!”

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з професійним святом.

“Завдяки вам світ знає справжнє обличчя країни-терористки рф. Працівники медіа та зв’язківці разом із нашими військовими перебувають на «передку» і тримають свій фронт – інформаційний.

Ви нагадуєте владі про обов’язки, а суспільству про ідеали. Не зраджуйте правді та бережіть себе! З професійним святом усіх працівників радіо, телебачення та зв’язку!”

Система Orphus Поделиться на fb