Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині висадили парк на честь Григорія Сковороди

Лісівники та місцеві жителі створили новий парк у центрі Чорнух на честь уродженця громади, відомого філософа та мислителя Григорія Савича Сковороди. 

Про це повідомили у Полтавському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Усього висадили 68 хвойних та декоративних дерев і кущів. Закладення парку присвятили ювілейній даті з дня народження “мандрівного філософа” Григорія Сковороди, який будуть відзначати на початку грудня.

 

До висаджування дерев і кущів приєднався начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко, голова громади Олександр Василенко, директор ДП “Гадяцький лісгосп” Ігор Федяй, працівники лісгоспу, Чорнухинського лісництва та мешканці громади.

“Враховуючи, що зовсім скоро будемо відзначати поважний 300-ювілей з дня народження відомого земляка, вирішив виправити цю ситуацію. Разом з лісівниками та Чорнухинською громадою знайшли ділянку, підготували її й сьогодні всі разом заклали новий парк, й щороку будемо розширювати та підсаджувати цю зелену зону селища. Ми знаємо, цінуємо та поважаємо нашу історію, літературу та культуру, і продовжуємо її в ось таких екологічних ініціативах” – зазначив начальник управління Іван Гришко.

Фото: ПОУЛМГ
Система Orphus Поделиться на fb