Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині викрили понад 50 фактів реалізації фальсифікованих тютюнових виробів

На Полтавщині працівники блоку превенції поліції Полтавщини спільно з регіональним Управління стратегічних розслідувань з 18 по 24 листопада провели превентивні заходи з протидії кримінальним правопорушенням у сфері обігу фальсифікованих тютюнових виробів. Поліцейські склали на порушників 54 адміністративні протоколи.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

“Працівники поліції Полтавщини проводять комплексні профілактичні заходи, метою яких є протидія кримінальним правопорушенням у сфері обігу тютюнових виробів та недопущення реалізації фальсифікованої тютюнової продукції в населених пунктах області. Лише упродовж тижня, з 18 по 24 листопада, на Полтавщині поліцейськими вже задокументовано 54 факти такої протиправної діяльності. Стосовно правопорушників складені адміністративні матеріали за статтею 156 (Порушення правил торгівлі тютюновими виробами) та статтею 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Із незаконного обігу вилучено понад 3300 пачок цигарок без марок акцизного збору, а також понад 55 кілограм тютюну на загальну суму більше 170 тисяч гривень”, – розповів заступник начальника поліції Полтавської області Максим Ахрамєєв.

Складені на правопорушників адміністративні матеріали направлені на розгляд адміністративним комісіям та до суду для прийняття рішення про накладення штрафних санкцій.

“Якщо ви бачите факт порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами чи електронними сигаретами, негайно телефонуйте за номером 102. По можливості, зафіксуйте на фото чи відео особу, яка здійснює реалізацію фальсифікованої продукції, та передайте інформацію до правоохоронних органів для подальшого притягнення правопорушників до юридичної відповідальності”, – наголосили у поліції.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb