Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у трьох магазинах завищували ціни на продукти, – Держпродспоживслужба

9 листопада спеціалісти Лубенського районного управління провели п’ять контрольних заходів з питання дотримання суб’єктами господарювання порядку формування цін на соціально значущі продукти на території Пирятинської громади.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Порушення порядку формування цін встановили на трьох об’єктах.

За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 23% до 10 %. Зокрема, знижено ціну на молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка з 35,00 грн. до 32,00 грн. (торговельну націнку знижено з 23% до 10%), олію соняшникову рафіновану 3 л з 200,00 грн до 198,50 грн. (торговельну націнку знижено з 11% до 10%).

Нагадаємо, що 18 березня 2022 р. постанову КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 доповнено пунктом 4112 , яким встановлено граничний рівень торговельної надбавки (націнки) в розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу на такі соціально значущі продукти як хліб житньо-пшеничний, батон, борошно пшеничне вищого ґатунку, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), олія соняшникова рафінована, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої).

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb