Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині судитимуть землевласника за незаконне видобування корисних копалин

За даними слідства, підприємець, маючи у власності 12 земельних ділянок, розташованих на території Чутівської територіальної громади, без проведення зміни цільового призначення землі, за відсутності спеціального дозволу на користування надрами, організував незаконне видобування цегельно-черепичної сировини та заволодів ґрунтовим покривом (поверхневим шаром) земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 24 га.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

На землях сільськогосподарського призначення утворилося 11 котлованів, наповнених водою, що створило небезпеку для життя і здоров’я жителів вказаної територіальної громади (у ряді домоволодінь відбулося зменшення рівня питної води в криницях та свердловинах), а також спричинило погіршення екологічної ситуації.

Окрім цього, унаслідок самовільного видобування корисних копалин упродовж травня-листопада 2020 року, державі завдано понад 100 млн грн збитків. 

Диканською окружною прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно приватного підприємця, якому інкримінують скоєння кримінальних правопорушень проти довкілля.

Фото: Полтавська обласна прокуратура

Система Orphus Поделиться на fb