Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині створять Центр реабілітаційної медицини

На базі Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського планують створити Центр реабілітаційної медицини на базі обласної клінічної лікарні.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Розвиток реабілітаційних заходів в області протягом найближчих років буде одним із пріоритетів. Важливо, щоб реабілітація працювала вже на ранньому етапі, аби знизити ризик інвалідності пацієнтів. Працюємо над створенням Центру реабілітаційної медицини на базі обласної клінічної лікарні”, – наголосив Дмитро Лунін.

Як зазначив на апаратній нараді в ОВА 7 листопада директор Департаменту охорони здоров’я ОВА Віктор Лисак, реабілітація на сьогодні вкрай важлива. 

“На сьогодні в області повноцінно займаються реабілітацією Полтавська обласна лікарня відновного лікування та Кременчуцький шпиталь ветеранів війни. Також у Глобинській міській лікарні плануємо. Ми сьогодні розпочали іншу складову – щодо надання допомоги пацієнтам з інсультом: робимо тромболітичну терапію. Маємо також забезпечити і психологічну допомогу. Зокрема, центри психологічної реабілітації є в усіх наших шпиталях. Крім того, на базі обласної лікарні буде створений Центр реабілітаційної медицини. Уже маємо приміщення. Буде сучасне обладнання, насамперед для фізичної реабілітації”, – розповів Віктор Лисак.

Система Orphus Поделиться на fb