Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині привітали працівників залізничного транспорту

4 листопада, у день професійного свята, привітали працівників залізничного транспорту Полтавщини.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

“З перших хвилин повномасштабного російського вторгнення “Укрзалізниця” тримає свій фронт. Дякуємо вам за важливу й кропітку роботу, яку щоденно виконуєте в умовах ведення війни в нашій державі. Із перших хвилин повномасштабного вторгнення “Укрзалізниця” тримає свій бойовий фронт, за що ми дуже вдячні. Дякуємо всьому особовому складу, що ви з нами, допомагаєте зі свого боку в обороноздатності нашої держави. Зичу всім працівникам сімейного затишку, мирного неба й якнайшвидшої перемоги всім нам. Слава Україні!”, – зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін.

Начальник виробничого підрозділу Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця” – Микола Терещенко зауважив, що галузь тісно співпрацює з обласною військовою адміністрацією та отримує всіляку підтримку від керівництва. Також додав, що всі працівники галузі сумлінно виконують свої обов’язки та стоять на сторожі держави в ці нелегкі для країни часи.

За дорученням начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна Максим Калінін вручив обласні відзнаки. За вагомий внесок у розвиток залізничного транспорту, високу професійну майстерність, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня залізничника Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагородили працівників залізничної галузі.

Фото: Полтавська ОВА
Система Orphus Поделиться на fb