Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

На Полтавщині до кінця дня будуть активними графіки планових відключень електроенергії, – “Укренерго”

Енергомережа країни ще досі не може відновити повноцінну роботу після терористичних атак росії. У Києві та ще сімох областях 7 листопада застосовуватимуть графіки відключення електропостачання.

Про це повідомили у НЕК “Укренерго”.

“Хочемо попередити українців ще раз – з 6:00 і до кінця доби будуть активними графіки планових відключень м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Області, які потерпатимуть від відключень ніхто не обирав – це наслідок руйнувань енергетичної інфраструктури після атак ракет та дронів. Нагадаємо, що об’єднана енергосистема України зазнала масованих ракетних атак 10-го, 11-го, 17-го, 22 жовтня та 2 листопада. Будуть діяти й екстрені аварійні відключення в окремих областях. Їх будуть запроваджувати обленерго у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки. У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше”, – йдеться у повідомленні.

У Полтавській області введено графік погодинних відключень електроенергії (ГПВ) з 05:00 до 24:00, додали у пресслужбі АТ “Полтаваобленерго”.

Нагадаємо, на Полтавщині оновили графік планових відключень електроенергії.

 

Система Orphus Поделиться на fb