Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині діє оновлений графік погодинного відключення електроенергії (ГПВ)

З 27 листопада у Полтавській області діє оновлений перелік адрес по чергах погодинних відключень електроенергії. ГПВ передбачає контрольовані обмеження всіх категорій споживачів за розкладом і складається в обсязі не менше 75% від максимального споживання електричної потужності по області.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Полтаваобленерго”.

“Через порушення нормального режиму роботи енергосистеми України внаслідок ворожих обстрілів виник значний дефіцит електричної потужності. Для зменшення навантаження на мережі, підтримання сталого балансування енергосистеми України доки енергетики відновлюють ушкоджені енергооб’єкти, оператори систем розподілу вводять графік погодинного відключення (ГПВ) (погоджений Полтавською обласною військовою адміністрацією). Введення графіку відбувається виключно за командою диспетчера НЕК “Укренерго”, (регіонального диспетчерського центру Північного регіону)”, – йдеться на сайті АТ “Полтаваобленерго”.

Графік погодинних відключень електроенергії вводиться почергово і розподіляється на три рівні черги, тривалість перемикання черг – від 20 до 40 хвилин, спочатку вимикається наступна черга, потім вмикається знеструмлена раніше.

У графіку вказано періодичність та тривалість застосування кожної черги, терміни перерв електропостачання населених пунктів, окремих житлових масивів, вулиць із зазначенням годин доби.

Графік вимкнень по чергам ГПВ на листопад залишається без змін. Незабаром на сайті “Полтаваобленерго” розмістять грудневий графік вимкнень.

Читайте також: На Полтавщині 28 листопада застосували графік аварійних відключення (ГАВ)

Нагадаємо, Полтавська область може споживати лише трохи більше ніж 50% від тієї потужності, яку використовувала у звичайному режимі. Тож енергетики просять керівників підприємств перевести роботу компаній у нічний час.

HPV-POE-2022-23-22_11_22

Система Orphus Поделиться на fb