Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 8 листопада застосували графік погодинних відключень електроенергії

8 листопада за розпорядженням НЕК “Укренерго” у Полтавській області введено графік погодинних відключень електроенергії (ГПВ) з 05:00 до 24:00. 

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Полтаваобленерго”.

Графік містить перелік населених пунктів та вулиць, а також період вимкнень у годинах. Черги, які діяли раніше, змінено, тому необхідно знайти свою адресу в нових чергах та переглянути, в які години доби буде відключатися та чи інша черга.

“Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що процедура перемикання черг займає певний час, від 20 до 40 хвилин. Спочатку вимикається наступна черга, а лише потім вмикається та, яка була знеструмлена раніше”, – йдеться у повідомленні.

У пресслужбі АТ “Полтаваобленерго” додали, що з 09:10 на території Полтавської області додатково застосували графік аварійних відключень (ГАВ).

За інформацією НЕК “Укренерго”, планові графіки відключень застосували у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях. Введення графіків аварійних відключень, поки що, не передбачається.

Нагадаємо, на Полтавщині оновили графік планових відключень електроенергії.

Система Orphus Поделиться на fb