Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Харківщині загинув 26-річний військовий з Полтавщини

28 листопада у населеному пункті Гнилиця Перша Куп’янського району Харківської області в результаті вибуху під час обстеження будівлі на наявність вибухових предметів отримав численні поранення, несумісні з життям, військовий з Лохвицької громади Олександр Григорович Корпань. Воїн помер при транспортуванні у лікарню.

Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Олександр Корпань народився 2 лютого 1996 року в селі Старий Хутір Лохвицького району Полтавської області. У 2011 році закінчив 9 класів Гирявоісковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, після навчався у Роменському фаховому коледжі Державного вищого навчального закладу «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» та у ПТУ №32 м. Червонозаводське, яке закінчив у 2015 році, здобувши професії апаратника дифузії, столяра. Працював на Сумщині будівельником.

У травні 2016 року був призваний на строкову військову службу. Згодом вступив на контрактну службу і з жовтня 2016 року перебував у зоні проведення АТО на сході України. У 2020 році повернувся додому та працював охоронником у ТОВ “Харківецьке”.

29 березня 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України та у званні солдата проходив військову службу на Донеччині. Служив на посаді сапера інженерно-саперного відділення інженерної роти.

Прощатимуться з воїном 30 листопада. Поховають героя на кладовищі у його рідному селі Старий Хутір.

Нагадаємо, на війні з російськими окупантами загинув військовослужбовець ЗСУ, молодший сержант Ігор Гаращенко.

Фото: Лохвицька міськрада

Система Orphus Поделиться на fb