Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Медзаклади Полтавщини мають подбати про невеликі генератори для збереження вакцини, – Віктор Лисак

На Полтавщині зменшилася кількість захворювань на COVID-19 на 34%. Минулого тижня в області лабораторно підтвердили 449 нових випадків. Госпіталізація теж суттєво знизилася. Нині в лікарнях області перебуває 93 пацієнти, серед них – 14 дітей.

Про це повідомив 28 листопада на апаратній нараді директор департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктор Лисак.

“Із 31 медичного закладу, визначеного для лікування COVID-19, сьогодні повноцінно працює інфекційна лікарня. Ще в 13 закладах області перебуває від 1 до 9 пацієнтів. Тому будемо переглядати маршрути пацієнтів, щоб якісно використовувати ресурс медзакладів”, – розповів Віктор Лисак.

Також наголосив, що в області на високому рівні залишається смертність від COVID-19. Минулого тижня померло 7 пацієнтів. За словами Віктора Лисака, у більшості померлих була виявлена супутня патологія, 99% не мали жодного щеплення від COVID-19.

Крім того, Віктор Лисак зауважив, що наразі відпрацьований механізм надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають у гуртожитках, дитячих садках, школах тощо, де є великий ризик розповсюдження вірусної інфекції. Передбачено виділення окремих приміщень для ізоляції хворих.

Також в області продовжується робота з вакцинації від COVID-інфекцій серед населення. На сьогодні проведено 1 466 852 щеплення, за останній тиждень вакциновано 3469 осіб.

“Зараз найголовніше – це безпека, контроль за збереженням вакцини. Тому лікарні мають подбати про невеличкі генератори, щоб забезпечити всі умови для зберігання вакцин, інсуліну та інших медикаментів при перебоях з елекропостачанням”, – підсумував Віктор Лисак.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb