Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 11 млрд грн податку на доходи фізосіб надійшло до бюджету від полтавських платників

З початку 2022 року забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 10 млрд. 888,1 млн. гривень. Це на 1 млрд 875,9 млн. грн. або на 20,8% більше аналогічного періоду минулого року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Для збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб, фахівцями  Головного управління ДПС у Полтавській області систематично проводиться робота по забезпеченню додаткових надходжень до бюджетів, зокрема: шляхом легалізації найманої праці та детенізації заробітної плати; залучення до декларування громадян; активізації дій з органами місцевого самоврядування щодо боротьби з мінімізаторами заробітної плати (виплата заробітної плати у розмірах меншому за мінімальний); контролю за надходженнями податку на доходи фізичних осіб від інших доходів, з доходів у вигляді орендної плати за земельні частки (паї).

Також в ГУ ДПС у Полтавській області нагадали, що вся інформація щодо діяльності служби оприлюднюється на офіційних інформаційних ресурсах ДПС. До таких ресурсів належать: вебпортал ДПС; субсайт Головного управління ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС; офіційні сторінки у фейсбуці: Державної податкової служби України, та ГУ ДПС у Полтавській області. Крім того працюють канали інформування ДПС у Телеграм; Державної податкової служби України в You Tube; Головного управління ДПС у Полтавській області в You Tube.  Або актуальну інформацію та консультації можна отримати, звернувшись до Контакт-центру ДПС за тел. 0800501007 чи скористатися гарячими лініями територіальних органів ДПС.

Система Orphus Поделиться на fb