Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Лубенській лікарні інтенсивного лікування передали візки

Асоціація учасницького розвитку громад закупила та передала візочки для людей з інвалідністю лікарням Полтавської області. Зокрема, їх передали для Комунального підприємства «Лубенська лікарня інтенсивного лікування».

Наразі візки вкрай необхідні для лікарень, що приймають постраждалих внаслідок бойових дій осіб або людей, що перенесли важкі операції та потребують додаткової допомоги із переміщенням. 

Для Асоціації важлива оцінка таких потреб та їхнє щонайшвидше задоволення у кожній з громад, що співпрацюють із нами. Такими ініціативами ми намагаємося спростити, спричинене війною навантаження на ці міста.

Проєкт «Соціальна згуртованість для подолання гуманітарної катастрофи у громадах Харківської, Сумської та Київської областей через підвищення спроможності Полтавської області як центру розміщення ВПО» впроваджується Асоціацією учасницького розвитку громад за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb