“Кривбас” переміг “Ворсклу” в матчі з двома пенальті та трьома вилученнями

Криворізький клуб здобув свою другу перемогу у чемпіонаті у скандальному поєдинку Прем’єр-ліги.

Про це повідомляє «Кореспондент».

Багатим на перипетії видався поєдинок 12-го туру української Прем’єр-ліги між Кривбасом і Ворсклою. Криворізький клуб у ранзі господаря почав поєдинок активніше і вже на сьомій хвилині заробив пенальті, яке, втім, не вдалося реалізувати Хомченовському.

До кінця першого тайму глядачі голів так і не побачили, натомість побачили одразу два вилучення. По одному в обох командах.

У другій половині суддя знову призначив 11-метровий у ворота Ворскли. Присуджене цього разу вирушив виконувати Капич і блискуче впорався із завданням.

А буквально через кілька хвилин рефері видалив ще одного гравця у номінальних гостей. Так полтавці закінчували гру у меншості і відігратися не змогли. 1:0 на користь Кривбасу.