Ви тут:
Суспільство Україна 

Гірничо-збагачувальні комбінати одного з найбагатших олігархів України ухилялись від сплати 10 млрд грн податків, – Офіс Генпрокурора

 За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора розслідуються факти умисного ухилення службовими особами на двох гірничо-збагачувальних комбінатах від сплати податків на суму 10 млрд грн.

Про це повідомив Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, гірничо-збагачувальні комбінати здійснюють первинну переробку корисних копалин. Єдиним кінцевим бенефіціарним власником підприємств є один із найбагатших олігархів України.

“Службові особи одного з цих підприємств у 2018-2021 роках занизили податкові зобов’язання з рентної плати за користування надрами на суму майже 7,6 млрд грн, а іншого – на понад 2,7 млрд грн. Це призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету понад 10 млрд грн.”, – йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці провели обшуки в адміністративних та офісних будівлях цих підприємств.

“Із залученням спеціалістів з мінералогії та хімії проведено огляди родовищ та виробничих потужностей з переробки корисних копалин гірничо-збагачувальних комбінатів. Здійснено відібрання зразків руди та кінцевого продукту виробництва – залізного концентрату, для проведення комплексних експертиз.”, – додали в Офісі Генпрокурора. 

Фото: Офіс Генпрокурора 

 

Перейти до вмісту