Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

Фахівці “Укроборонпрому” розробили олівець для розмінування

Фахівці одного з підприємств “Укроборонпрому” створили дослідний зразок виробу для пропалювання металу (ВПМ) SF-1, зовнішньо схожого на олівець.

Про це повідомили на фейсбук-стоірнці Державного концерну “Укроборонпром”.

Завдяки його екзотермічній порошковій суміші він ефективно пропалює металеві оболонки вибухонебезпечних предметів, приміром, боєприпасів. Це спричиняє вигорання вибухової речовини. Такий олівець можна застосовувати під час розмінування територій.

Розробники вже працюють над технологією дистанційного використання ВПМ SF-1 за допомогою безпілотних літальних апаратів. Це підвищить якість розмінування та збереже життя людей.

Пристрій безпечний у використанні.

Підприємство-розробник олівця є оператором протимінної діяльності в Україні та отримало сертифікат, який дає право здійснювати розмінування та інші операції з вибухонебезпечними предметами на території нашої держави.

Також підприємство Укроборонпрому має власний Центр гуманітарного розмінування, в якому працюють фахівці високого класу. З 2010 року Центр акредитований в ООН як постачальник послуг з протимінної діяльності та є партнером UNMAS, відповідної служби Організації Об’єднаних Націй.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb