Ви тут:
Суспільство Україна 

Документи про освіту будуть у “Дії”, – Шкарлет

Сьогодні на засіданні Уряду ухвалили постанову про реалізацію експериментального проєкту щодо формування та застосування електронного документа про освіту.

Про це у Telegram розповів Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Цифровий документ про освіту буде в мобільному застосунку «Дія» і відображатиме дані, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Від початку військової агресії рф гостро постало питання доступу до документів про освіту та їхнього використання, зокрема через вимушене переселення або евакуацію. Прийняте рішення забезпечить рівні можливості доступу до освіти та працевлаштування всіх громадян України, дані про освіту яких містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Реалізація затвердженого Порядку дозволить особі, яка досягла 14-річного віку, є власником відповідного документа про освіту та має реєстраційний номер облікової картки платника податків безоплатно сформувати в «Дії» відомості про документи про освіту та використовувати їх замість паперових, без додаткового пред’явлення відповідних документів:
– документи про базову середню освіту;
– документи про повну загальну середню освіту;
– документи про професійну (професійно-технічну) освіту;
– документи про фахову передвищу освіту;
– документи про вищу освіту (науковий ступінь).

Проєкт буде здійснювати Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державною податковою службою України.

Вдячний колегам за підтримку. Спільними кроками ми формуємо не лише якісну освіту, а й створюємо умови для зручного використання українських документів про освіту.

Система Orphus Поделиться на fb