“Дніпро-1” та “Динамо” програли свої матчі у єврокубках

Дніпряни продовжать свої виступи у єврокубках весною.

Про це повідомляє УАФ.

У 6-му турі групового раунду Ліги конференцій український «Дніпро-1» в Алкмарі зустрічався з нідерландським АЗом.

Вже в дебюті зустрічі господарі відкрили рахунок — Одгар після передачі Карлссона на 8-й хвилині влучно пробив головою. Надалі нідерландці володіли певною перевагою, могли забити ще (Беукема мав дві нагоди в одній атаці), але дніпряни гостро контратакували. Мали моменти Піхальонок, Бабенко, Довбик. Останній на 40-й хвилині після передачі Амаша вдало зіграв на випередження біля стійки і зрівняв рахунок.
По перерві господарі активізувалися, намагаючись вирвати перемогу. Кілька разів українську команду рятував Валеф, зокрема, після ударів Карлссона й Керкеза. Але й воротар гостей не зміг нічого вдіяти на 87-й хвилині, коли Павлідіс, який вийшов на заміну, вдало підставив голову після навісу Сугавари – 2:1.

У заключному турі групового турніру Ліги Європи київське «Динамо» у Кракові поступилося турецькому «Фенербахче».

Динамівці непогано почали матч, зокрема, на 10-й хвилині з хорошої позиції неточно пробив Ванат. Проте поступово «Фенербахче» заволодів ініціативою. На 23-й хвилині турки повели в рахунку — Бущан у боротьбі з Валенсією помилився на виході, а 17-річний Гюлер відправив м’яч у порожні ворота.

Пізніше «привезли» захисники «Динамо», подарувавши м’яч Валенсії, який пройшов Бущана, але не влучив у рамку з гострого кута. Проте перед самою перервою стамбульці забили вдруге — Арао головою замкнув подачу Гюлера з кутового.

У другому таймі в киян мало що виходило біля чужих воріт. Більше того, на 60-й хвилині Бущан не дозволив забити Валенсії, який вийшов віч-на-віч. Пізніше другу жовту картку отримав Забарний, залишивши свою команду в меншості. У підсумку біло-сині не зуміли змінити невтішний рахунок — 0:2.