Ви тут:

Держкомтелерадіо завершив прийом робіт на здобуття премії імені Лесі Українки

Держкомтелерадіо завершив прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей і юнацтва за 2022-й рік.

Про це повідомили у Держкомтелерадіо.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» подано 21 книгу, що вийшли друком в 11 українських видавництвах і видавничих організаціях.

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» за премію змагатимуться оформлювачі семи книг, які вийшли у видавництвах «Ранок», «Панорама», «Час майстрів».

Також цього року на здобуття премії імені Лесі Українки висунуто 12 театральних вистав для дітей та юнацтва. Це роботи театральних колективів зі Львова, Миколаєва, Полтави, Івано-Франківська, Черкас, Тернополя, Хмельницького, Сум, Вінниці, Чернігова і Києва.

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» висунуто один короткометражний фільм «Папині кросівки» (кінокомпанія «Пронто фільм»).

З повним списком претендентів на премію імені Лесі Українки можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням.

 Нагадаємо, премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Організаційне забезпечення роботи Комітету з присудження премії імені Лесі Українки здійснює Держкомтелерадіо.

Система Orphus Поделиться на fb